Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Overlijden Willem van Leeuwen

 

 

 

Hoewel wij wisten dat hij ziek was, kwam zijn overlijden toch nog onverwacht en veel te vroeg. Wij zijn dan ook geschokt en verdrietig door het overlijden van ons scoutinglid

Willem van Leeuwen

* Heerlen, 28 juni 1955

† Heerlen, 17 oktober 2016

 

Je gedachtenis zal blijven

Te vroeg ben je van ons heen gegaan

We zullen je missen, maar zijn dankbaar

Voor alles wat je voor Scouting Bekkerveld hebt gedaan

 

Bestuur, stafleden en leden van Scouting Bekkerveld te Heerlen

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk