Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Uitstapje Valkenier geannuleerd

Het uitstapje van de bevers, welpen en kabouters naar de Valkenier zal morgen (4-7-2015) vanwege het extreem warme weer NIET doorgaan! Er zal een alternatief programma aangeboden worden. (Het weekend van de welpen en kabouters gaat trouwens wel gewoon door...wink-emoticon ). Het uitstapje naar de Valkenier wordt verplaatst naar zaterdag 29 augustus a.s.

Meer in deze categorie: « Rail-biken in Belgie Nog een weekje »

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk