Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Explorerdagboek Schotland dag 10 en 11

Schotland dag 10 en 11 - We staan op dit moment in de haven van Dover te wachten totdat we op de boot mogen. Gisterochtend begon onze terugreis al vrij vroeg. Opstaan, inpakken, opruimen en om 9 uur vertrokken we. Tussendoor nog een stop gemaakt bij Alnwick Castle, ja ja dat van Harry Potter, en tegen de avond ergens op een parkeerplaats soep en broodjes ei gegeten. Heerlijk op primitieve wijze gemaakt! Zon en regen wisselden elkaar af tijdens de rit. 's Avonds laat kwamen we aan bij de camping en gelukkig mochten we onze tentjes nog opzetten. Snel alles opgezet en slapen. Vanmorgen voor de laatste keer de tentjes afgebroken en ontbeten tussen de kippen en hanen. Na een kort stukje rijden zijn we aangekomen bij de haven. We zijn nog steeds met 11 explorers en 2 auto's dus dat hebben we goed gedaan! Groetjes en tot aan de andere kant!  

Scoutingbekkerveld.nl maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Je geeft door gebruik te blijven maken van deze website, of door op 'accepteren' te klikken, toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid. Privacy- en cookieverklaring.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk